Moje nowe galerie foto i wideo

Zapraszam do odwiedzenia nowej strony. Zgromadziłem na niej najlepsze filmy, jakie nakręciłem w ciągu ostatnich sześciu lat (w jakości HD). Są dostępne w sześciu działach: Główny, Narty, Rower, Sudety, Aesculap, Nowości. Na witrynie panuje ład i prządek – odtwarzacze są estetycznie wykonane, każdy film opatrzony jest odpowiednim obrazkiem. Moją małą ojczyzną jest Kotlina Jeleniogórska i otaczające ją pasma górskie… Mój i Wasz świat!

Oto wybrane tematy: Ulubione mgły płynące nad Przełęczą Widok. Niezwykle urokliwe krajobrazy widziane ze zboczy Łysej Góry i popularnej Kapeli. Ktoś powiedział kiedyś – widoki jedne z najpiękniejszych na świecie. Mamy tu cudowną panoramę Karkonoszy jak na dłoni.

Realizacja komunikatów narciarskich Łysej Góry wiąże się nieodłącznie z moim pobytem na Łysej Górze do momentu, kiedy byłem zatrudniony w Aesculapie. Przebywając codziennie na szczycie góry, miałem możliwość wykonywania porannych relacji filmowych o stanie nartostrad. Cieszyły się one bardzo dużą oglądalnością. W szczycie sezonu przeciętny filmik oglądało tysiąc – półtora tysiąca internautów. A ilość wizyt na stronie niejednokrotnie sięgała czterech tysięcy dziennie.http://michalrazniewski.wix.com/video


Inny ważny temat stanowią relacje (dział Aesculap) z zajęć mojej szkoły. Zarejestrowałem większość ważniejszych wydarzeń (od momentu mojego zainteresowania się filmowaniem). Chodziłem z kamerą na wycieczki górskie, filmowałem narciarskie popisy uczestników na Łysej Górze. Posiadanie znakomitej bazy sportowej dało efekty w postaci sukcesów na polu edukacji kadry instruktorskiej i sportu wyczynowego. Uwieczniałem na taśmie filmowej a później na twardym dysku jazdę synchroniczną instruktorów i slalomy zawodników. Mają oni tu idealne miejsce do treningów. Ustawia się w Górach Kaczawskich slalomy, ćwiczy jazdę zespołową. Powstały filmy ukazujące okrągły jubileusz 40-lecia. Co roku filmowałem rozpoczęcia i zakończenia sezonu.

W dziale Narty umieściłem moją sztandarową relację z wyjazdu na kursokonferencję w Passo Tonale. Jak również filmy przedstawiające cudowne zimowe widoki Łysej Góry i Okola. Ważną dla mnie częścią dorobku video jest autofilmowanie (filmuję sam siebie w ramach doskonalenia się w narciarstwie). W ciągu ostatnich lat powstały dwa filmy ukazujące jak wykonuję ewolucje z Programu Nauczania PZN. Wersja z 2009 roku ma 156 tysięcy wyświetleń.

Polecam gorąco impresje filmowe (znajdują się w dziale Sudety) przedstawiające Karkonosze i Łysą Górę oraz pracochłonny projekt poświęcony Kotlinie Jeleniogórskiej i Jeleniej Górze (zdjęcia do niego przygotowywałem przez kilka lat).http://michalrazniewski.wix.com/2016


Przy okazji informuję, że wczoraj zakończyłem pracę nad drugą, zupełnie nową witryną. Jest to moje fotograficzne portfolio 2016 (czyli prezentuję na niej moje najnowsze zdjęcia także poświęcone Aesculapowi, Łysej Górze i Sudetom Zachodnim). Obie strony oparte są o technologię platformy WIX. Na wskroś nowoczesną! Z satysfakcją przedstawiam te nowe projekty. Zebrałem w nich wszystko, co miałem aktualnie najlepszego i najnowszego… Mam nadzieję, że fotki i filmy będą się Wam podobać. Zapraszam.